O NAS

Dobre projekty są oparte na analizie i danych. Analizujemy, wyciągamy wnioski i na ich podstawie tworzymy kreację. Traktujemy klientów jak partnerów, umiemy słuchać, pracujemy ciężko a deadline'y to dla nas świętość.

Jesteśmy grupą przyjaciół.

Spełniamy marzenia o dobrym wyglądzie - firm, marek i instytucji.

Historia zaczęła się od pasji Pawła do liczb i analiz, zauroczenia Anity do druku, wydawnictw i dobrej typografii, zakochania Renaty w fotografii, oraz Magdy która wpadła po uszy w trendy w social media a także prawdziwej miłości całej czwórki do papieru. Ukierunkowało to profil studia na Identyfikację wizualną, wydawnictwa drukowane i interaktywne, infografiki, fotografię produktową oraz social media. Myślimy wszystkimi formami komunikacji i łączymy je razem tak, by odniosły sukces. Jesteśmy zespołem analityków, grafików, projektantów i fotografów - wspieramy się i działamy zespołowo. Do każdego projektu dobieramy optymalny zespół, który gwarantuje odpowiedni przebieg realizacji powierzonego projektu.

Na co dzień pracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami pochodzącymi z bardzo różnych sektorów. W swojej pracy wierzymy, że dogłębna analiza rynku i zrozumienie potrzeb firmy stanowi klucz do sukcesu. Nasi ludzie nieustannie poszerzają swoją wiedzę w dziedzinie nowych technologii i trendów w mediach, ponieważ doskonale wiedzą, że strategie, które były skuteczne przed 10 laty czy nawet miesiącami mogą okazać się nieskuteczne dzisiaj. Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi drukarniami oraz producentami gadżetów, co pozwala nam oferować doskonałą jakość w najlepszych cenach oraz kompleksową obsługę klienta od analizy przez strategię, kreację oraz produkcję.

Sektory
Działalności

Audyt i analiza

- Audyt wizerunkowy marki
- Analiza kanałów sprzedaży
- Analiza grupy docelowej
- Analiza danych zastanych
- Badanie wizerunku
- Badania marketingowe

Strategia

- Strategia marketingowa
- Strategia po rebrandingu
- Strategia komunikacji marki
- Strategia promocji marki
- Strategia kampanii wizerunkowej
- Strategia kampanii sprzedażowej
- Budowanie tożsamości marki

Kreacja

- Naming
- Copywriting
- Systemy identyfikacji wizualnej
- Branding
- Architektura marki
- Editorial

Wdrożenie

- Koordynacja druku
- Zarządzanie budżetem reklamowym
- Organizacja materiałów na eventy

Publikacje

Nawet najlepiej wydrukowane katalogi mogą się nie sprawdzić jeśli nie mają dobrze zaprojektowanej architektury informacji, intuicyjnej makiety, przejrzystej oferty.

Zajmujemy się publikacjami od A do Z: od rozrysowania siatki, przejrzystej makiety, dobrania typografii, przez narysowanie ikon, zrobienie zdjeć czy stworzenie renderów 3D produktu aż po koordynację druku. Najważniejsza w publikacjach jest dla nas czytelność i przejrzystość - co nie oznacza że publikacja musi być nudna - doradzamy w zakresie nieszablonowych rozwiązań, nie tylko układów ale i formatów, czy papieru. Wykonujemy: czasopisma i książki, katalogi produktu i usług· raporty, e-publikacje, katalogi interaktywne, oferty usług.

Identyfikacja wizualna

Pewnie się zastanawiasz "Chcę tylko sprzedawać moje usługi/produkt - po co mi ta cała identyfikacja?"

Odpowiedź jest prosta - to przynosi zysk, bo dobry design to inwestycja! Dzięki dobrej i przemyślanej identyfikacji ludzie są bardziej skłonni Ci zaufać. Twoja Marka staje się zapamiętywalna i klienci odróżniają Cię od konkurencji. Sprawiamy by Twoja marka angażowała, była rozpoznawalna, przekazywała dokładny komunikat wraz z wartościami jakie reprezentuje. Była "tą jedyną"" na tle konkurencji, tą w której można się zakochać i być wiernym klientem. Znajdujemy w markach TO COŚ.
Projektujemy spójne systemy identyfikacji wizualnej dla firm, marek, instytucji, wydarzeń, produktów. Logotypy, opakowania, wizytówki, papier firmowy, ofertę dla klienta, stopkę do e-maila, koperty firmowe, teczki zamówień, oznaczenie budynku, ubrania firmowe.

Infografiki

Kultura obrazkowa, 89% danych które wychwytujemy przez obraz, 8 sekund na kupienie uwagi - wszystko przemawia za jednym - komunikuj czytelnie, prosto, przejrzyście.

Nawet trudne i "toporne" dane mogą oczarować i być zapamiętane. Wizualizujemy. upraszczamy, tworzymy infografiki, które w kilka sekund potrafią wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe dane.

Zajmujemy się opracowaniem danych nakierowanych na grupę docelową, infografiki firmowe, wizualizację danych, raporty, podsumowania, oferty i pomysły jako infografiki.

Projektowanie graficzne

Tworzymy grafiki on-line i off-line. POS, BTL, ATL, Indoor, outdoor. Grafiki do internetu i do druku.

Projektując materiały cały czas myślimy o grupie docelowej, o wizerunku firmy, miejscu gdzie będą prezentowane. Nie działamy na skróty, a kompleksowo i przemyślanie. Plakaty, ulotki, ilustracje, opakowania, oferty, ulotki, rollupy, banery, strony internetowe, aplikacje, landing page, display.

Fotografia produktowa

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie fotografii produktowej. Smaczne sesje to nasza specjalność!

Na deser dorzucamy sesje 360 stopni. Fotografujemy zarówno małe smakołyki jak i wielkie produkty, nie boimy się wyzwań! Sesje wizerunkowe produktu, sesje sprzedażowe, sesje packshotowe, sesje do sklepu internetowego, zdjęcia 360 produktu, cinematic i gif na potrzeby social media.

Outsourcing usług graficznych

Dobry grafik to często problematyczna sprawa. Jeśli jesteś firmą, która potrzebuje usług graficznych - nie musisz zatrudniać grafika na etat, możesz zatrudniasz nas!

Cały zespół grafików do Twojej dyspozycji: w czasie kiedy potrzebujesz tych usług lub w abonamencie rocznym. Mamy specjalistów z każdej dziedziny projektowania, dzięki czemu Twoje materiały są zawsze na czas i bardzo wysokiej jakości! W końcu co kilka głów to nie jedna. Pracujemy też jako zdalny zespół dla agencji reklamowych i interaktywnych oraz software house'ów czy startupów. Napisz do nas i zacznijmy owocną współpracę!

Długofalowa obsługa graficzna dla firm z polski i zagranicy, realizacja kampanii ATL/BTL