fbpx
Scroll to top
© 2019 FLUOSTUDIO. LET'S START CONNECTING THE DOTS!
pl

Odpowiedni podział, logiczna całość.

Architektura informacji

Wiemy, że jest kluczem do sukcesu katalogu, dlatego zaczynamy od opracowania odpowiedniej, czyli takiej, która będzie ułatwiać efektywną komunikację pomiędzy produktem a odbiorcą. Zastanawiamy się jak przedstawić informacje, które detale i szczegóły techniczne są najistotniejsze i należy je uwypuklić, a które lepiej pominąć. Jeśli jest taka potrzeba – logicznie segmentujemy ofertę i dzielimy ją na kategorie. Wszystko po to, by katalog po złożeniu był możliwie najbardziej intuicyjny i funkcjonalny.  O architekturze informacji możesz więcej przeczytać tu

Wprowadzamy ład i porządek

Przemyślana
makieta

Mając opracowaną architekturę informacji przechodzimy do projektowania makiety katalogu.
Zwracamy uwagę na to, gdzie oglądający spoglądają najpierw i co zrobić, by przykuć ich uwagę. Planujemy jak graficznie umieścić poszczególne elementy, by całość jak najlepiej pełniła swoją funkcję i nawigowała czytelnika w taki sposób, jaki zaplanowaliśmy.

Design i funkcjonalność

Proces projektowania

Prezentujemy dwa różne projekty rozkładówek, a po akcepcie klienta przechodzimy do projektu całości katalogu. Dopracowujemy, poddajemy krytycznej ocenie i dbamy, by wszystko było zgodne z początkowymi założeniami. Na bieżąco jesteśmy z trendami które panują na rynku.

Nie znamy ograniczeń

Zdjęcia
i materiały

Zajmujemy się również doborem odpowiednich zdjęć, tworzeniem grafik, rysowaniem schematów, ikon czy diagramów oraz przygotowaniem renderów 3D. Dzięki temu wszystkie elementy są spójne wizualnie i w jednej, wybranej konwencji. Brak materiałów nie jest dla nas przeszkodą – sami poznając markę jesteśmy w stanie znaleźć i zaproponować ciekawe rozwiązania, dzięki czemu nasze usługi są kompleksowe.

Solidne podstawy do działania

Nie tylko projektowanie

By dogłębnie poznać Twoją markę i usługi czy produkt podstawą każdych naszych działań jest poznanie konkurencji oraz audyt Twojej firmy. Chcemy znać słabe i mocne strony, otoczenie, plany na rozwój – to wszystko pozwala nam na dopasowanie projektu katalogu do konkretnego produktu czy usługi i dotarcie z nim do wybranej grupy docelowej.

Dowiedz się więcej i zacznijmy działać!

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

Nie mam tekstów do katalogu - co zrobić?

Bez obaw! W naszej ekipie znajdują się profesjonalni copywriterzy, który mogą dokonać korekty edytorskiej Twoich tekstów lub przygotować wszystkie treści do katalogu – od haseł reklamowych po opisy produktów.

Nie posiadam zdjęć ani renderów do katalogu.

Żaden problem. Możemy wykonać rendery Twoich produktów lub ich zdjęcia, a także zdjęcia Twoich pracowników, firmy, parku maszynowego.

Czy pomożecie z drukiem?

Jasne! Współpracujemy ze sprawdzonymi drukarniami i pracowniami, z którymi wydrukowaliśmy już tysiące katalogów. Dostarczamy je na miejsce i zawsze osobiście sprawdzamy ich jakość.

Przekonany? Skontaktuj się!

Wypełnij formularz wyceny projektu:

Alternatywnie, wyślij nam prostą wiadomość poniżej lub na podeślij na hello[at]fluostudio.pl